موبایل

راهنمای خرید بهترین گوشی‌های ۵۰۰ تا ۸۰۰ تومان

( آذر - 96 )

گوشی موتورولا موتو E4: قیمت در حدود ۵۲۰،۰۰۰ تومان

گوشی هوشمند موتو E4 موتورولا یکی از بهترین اسمارتفون‌هایی است که با بودجه‌ای کمی بیشتر از ۵۰۰ تومان قادر به خریدش خواهید بود. این گوشی از پردازنده چهار هسته‌ای، رم ۲ گیگابایتی و حافظه داخلی ۱۶ گیگابایتی بهره می‌برد. صفحه نمایش آن ۵ اینچی و با وضوح تصویر اچ‌دی خواهد بود و دوربین اصلی و سلفی آن به ترتیب ۸ و ۵ مگاپیکسلی هستند. ضمنا باتری دستگاه هم ۲۸۰۰ میلی آمپر ساعتی است.

گوشی ال‌جی K10: قیمت در حدود ۵۴۰،۰۰۰ تومان

گوشی ال‌جی K10 هم یکی دیگر از اسمارتفون‌های باکیفیت و مقرون به صرفه‌ای است که با صرف هزینه‌ای در حدود ۵۴۰،۰۰۰ تومان قادر به خریدش خواهید بود. این گوشی از پردازنده چهار هسته‌ای، رم ۲ گیگابایتی و حافظه داخلی ۱۶ گیگابایتی بهره می‌برد. صفحه نمایش آن ۵٫۳ اینچی بوده و دوربین اصلی و سلفی دستگاه به ترتیب از سنسورهایی ۱۳ و ۵ مگاپیکسلی تشکیل می‌شود. باتری دستگاه هم ظرفیت ۲۳۰۰ میلی آمپر ساعتی را ارائه خواهد کرد.

گوشی هوآوی آنر ۵ ایکس: قیمت در حدود ۶۰۰،۰۰۰ تومان

گوشی آنر ۵ ایکس به واقع یک گوشی قدرتمند، عالی و مقرون به صرفه است که با قیمت ناچیز خود کیفیت مطلوبی را در اختیارتان قرار می‌دهد. این گوشی به اسکنر انگشت مجهز است و پردازنده مرکزی آن هشت هسته‌ای خواهد بود. رم ۲ گیگابایتی، حافظه داخلی ۱۶ گیگابایتی، نمایشگر ۵٫۵ اینچی فول اچ‌دی و باتری ۳۰۰۰ میلی آمپر ساعتی هم از دیگر ویژگی‌های آن محسوب می‌شوند. ضمنا دوربین اصلی و سلفی این گوشی هم به ترتیب از سنسورهایی ۱۳ و ۵ مگاپیکسلی تشکیل شده است.

گوشی موتورولا موتو E4 پلاس: قیمت در حدود ۷۰۰،۰۰۰ تومان

گوشی موتورولا موتو E4 پلاس از پردازنده مرکزی چهار هسته‌ای، اسکنر انگشت، رم ۳ گیگابایتی، حافظه داخلی ۱۶ گیگابایتی، صفحه نمایش ۵٫۵ اینچی اچ‌دی، دوربین اصلی ۱۳ مگاپیکسلی، دوربین سلفی ۵ مگاپیکسلی و باتری قدرتمند ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی بهره می‌برد و بدون تردید می‌تواند یکی از بهترین اسمارتفون‌های موجود برای افرادی باشد که به دنبال توان شارژدهی بالای باتری و قیمتی مقرون به صرفه هستند.

گوشی ایسوس زنفون ۳ مکس: قیمت در حدود ۷۲۰،۰۰۰ تومان

از دیگر گوشی‌های برتری که با بودجه ۵۰۰ الی ۸۰۰ تومان قادر به خرید آن خواهید بود، گوشی ایسوس زنفون ۳ مکس است. این گوشی به پردازنده مرکزی چهار هسته‌ای و رم ۲ گیگابایتی مجهز بوده و اسکنر انگشت هم دارد. حافظه داخلی آن ظرفیت ۱۶ گیگابایتی دارد و دستگاه از دوربین اصلی ۱۳ مگاپیکسلی، دوربین سلفی ۵ مگاپیکسلی، نمایشگر ۵٫۲ اینچی و باتری ۴۱۳۰ میلی آمپر ساعتی بهره می‌برد.

گوشی میزو M3 نوت: قیمت در حدود ۷۳۰،۰۰۰ تومان

میزو M3 نوت به تراشه هلیو پی ۱۰ مجهز بوده و پردازنده مرکزی هشت هسته‌ای دارد. رم آن ۲ گیگابایتی بوده و حافظه داخلی دستگاه ۱۶ گیگابایتی است. نمایشگر ۵٫۵ اینچی فول‌ اچ‌دی، دوربین اصلی ۱۳ مگاپیکسلی، دوربین سلفی ۵ مگاپیکسلی و باتری ۴۱۰۰ میلی آمپر ساعتی هم سایر مشخصات فنی این اسمارتفون را تشکیل می‌دهند.

گوشی سامسونگ گلکسی جی ۷ مدل ۲۰۱۷: قیمت در حدود ۷۶۰،۰۰۰ تومان

گلکسی جی ۷ مدل ۲۰۱۷ سامسونگ با تراشه قدرتمند اگزینوس ۷۸۷۰ (پردازنده مرکزی هشت هسته‌ای)، رم ۲ گیگابایتی و حافظه داخلی ۱۶ گیگابایتی هم یکی دیگر از بهترین اسمارتفون‌هایی است که می‌توانید خریداری کنید. مواردی همچون نمایشگر ۵٫۵ اینچی اچ‌دی، دوربین اصلی ۱۳ مگاپیکسلی، دوربین سلفی ۵ مگاپیکسلی و باتری ۳۰۰۰ میلی آمپر ساعتی هم از دیگر ویژگی‌های اسمارتفون مذکور هستند.

گوشی نوکیا ۵: قیمت در حدود ۷۸۰،۰۰۰ تومان

با صرف هزینه‌ای در حدود ۷۸۰،۰۰۰ تومان می‌توانید گوشی نوکیا ۵ را خریداری کنید که یک گوشی بسیار باکیفیت و زیباست. این گوشی از پردازنده مرکزی هشت هسته‌ای، رم ۲ گیگابایتی و حافظه داخلی ۱۶ گیگابایتی بهره می‌برد. صفحه نمایش آن ۵٫۲ اینچی بوده وضوح تصویر اچ‌دی دارد. دوربین اصلی ۱۳ مگاپیکسلی، دوربین سلفی ۸ مگاپیکسلی و باتری ۳۰۰۰ میلی آمپر ساعتی هم از دیگر ویژگی‌های این محصول به شمار می‌روند.

گوشی ایسوس زنفون ۲: قیمت در حدود ۷۸۰،۰۰۰ تومان

گوشی زنفون ۲ ایسوس با حافظه داخلی ۶۴ گیگابایتی هم می‌تواند یکی دیگر از بهترین گزینه‌های خرید پیش رویتان باشد. این گوشی به پردازنده‌ای چهار هسته‌ای و رم ۴ گیگابایتی مجهز است. صفحه نمایش ۵٫۵ اینچی آن وضوح تصویر فول اچ‌دی دارد و دوربین اصلی و سلفی آن به ترتیب از سنسورهایی ۱۳ و ۵ مگاپیکسلی تشکیل می‌شود. باتری این اسمارتفون هم ظرفیت ۳۰۰ میلی آمپر ساعتی را به همراه خواهد داشت.

گوشی موتورولا موتو G5 پلاس: قیمت در حدود ۸۰۰،۰۰۰ تومان

گوشی موتورولا موتو G5 پلاس هم می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌های خرید پیش رویتان باشد. این گوشی از پردازنده هشت هسته‌ای، رم ۳ گیگابایتی و حافظه داخلی ۱۶ گیگابایتی بهره می‌برد. صفحه نمایش آن ۵ اینچی و فول اچ‌دی است. دوربین اصلی و سلفی گوشی به ترتیب از سنسورهایی ۱۳ و ۵ مگاپیکسلی تشکیل شده‌اند و باتری دستگاه هم ظرفیت ۲۸۰۰ میلی آمپر ساعتی دارد.

گوشی اچ‌تی‌سی دیزایر  ۸۲۸: قیمت در حدود ۸۰۰،۰۰۰ تومان

گوشی دیزایر ۸۲۸ اچ‌تی‌سی پردازنده هشت هسته‌ای و رم ۳ گیگابایتی دارد و حافظه داخلی آن هم ۳۲ گیگابایتی است. نمایشگر دستگاه ۵٫۵ اینچی بوده و وضوح فول اچ‌دی را ارائه می‌کند. دوربین اصلی ۱۳ مگاپیکسلی، دوربین سلفی ۴ مگاپیکسلی و باتری ۲۸۰۰ میلی آمپر ساعتی هم از دیگر ویژگی‌های محصول نام برده شده به شمار می‌روند.

گوشی هوآوی آنر ۶ ایکس: قیمت در حدود ۸۰۰،۰۰۰ تومان

آخرین گوشی که ما خرید آن را به عنوان یکی از بهترین‌ گوشی‌های موجود با قیمتی در حدود ۸۰۰،۰۰۰ تومان توصیه می‌کنیم، گوشی آنر ۶ ایکس هوآوی است. این گوشی از پردازنده مرکزی هشت هسته‌ای و رم ۳ گیگابایتی بهره می‌برد و حافظه داخلی ۳۲ گیگابایتی دارد. نمایشگر آن ۵٫۵ اینچی و با وضوح تصویر فول اچ‌دی است. دوربین اصلی این گوشی دوگانه بوده و از دو سنسور ۱۲ و ۲ مگاپیکسلی تشکیل می‌شود که در زیر آن‌ها اسکنر انگشت دستگاه تعبیه شده است. دوربین سلفی گوشی هم از یک سنسور ۸ مگاپیکسلی تشکیل می‌شود و باتری آن ظرفیت ۳۳۴۰ میلی آمپر ساعتی دارد.

کلام آخر

بنابراین اسمارتفون‌های فوق می‌توانند با بودجه بین ۵۰۰ تا ۸۰۰ تومان از بهترین گزینه‌های پیش رویتان باشند. اگر شما هم با گوشی‌های باکیفیت این رده قیمتی آشنا هستید، ما را از نظرات خود مطلع سازید.

برچسب ها
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن